Připojištění motocyklů

28. 4. – 8. 5. 2017 Jarní Sicílie

Přátelé, motorkáři,

první Adventure Moto výpravu sezóny 2017 jsme pro vás připravili již na přelom dubna a května. A kam jinam vyrazit za pěkným počasím než na jih… Máte-li chuť si užít na motorce teplé počasí již v květnu, vydejte se s námi na 11 denní výpravu na Sicílii, na největší středomořský ostrov s rozlohou téměř 26 tis km², jehož jižní pobřeží leží jižněji než severní pobřeží afrického Tunisu.

Z Prahy vyrazíme po vlastní ose přes Rakousko do italského přístavu Janov, v Rakousku budeme, s ohledem na počasí, nocovat v hotelu (stejně tak i cestou zpět), ale noci na Sicílii již budeme trávit v kempech. První dva dny budou vyhrazeny přesunu na trajekt, cesta lodí nám zabere 20 hodin a třetí den večer již budeme nocovat poblíž Palerma, sicilského hlavního města.

Dalších 5 dní budeme jezdit nejenom po pobřeží, ale i vnitrozemím ostrova. Mimo hlavní město Palermo, navštívíme Corleone, městečko proslavené románem Maria Puzza, knihou Kmotr. Samozřejmě se zajedeme podívat pod nejvyšší vrchol ostrova, k sopce Etna, která se vypíná až do výšky 3.350 m n. m. Na ostrově se také nachází mnoho historických památek, například staré antické město Agrigento, založené již roku 581 př. n. l.

A říká vám něco Targa Florio? A Eliška Junková? Targa Florio je automobilový závod, který se jezdí v sicilském pohoří Madonie již od roku 1906. Jedná se o mimořádně náročný závod, který se jezdí v horském terénu na úzkých cestách se šotolinovým povrchem, na trati je více než osm set ostrých zatáček a Eliška Junková, s vozem Bugatti, skončila v roce 1928 na 5. místě. Samozřejmě se tedy můžete těšit, že pomyslně poměříme síly s Eliškou a projedeme si tento okruh.

Cena 11 denní výpravy je 18.340,- Kč a obsahuje ubytování v hotelu na cestě do Janova a zpět a ubytování v kempech na Sicílii, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, mapové podklady, pořízení foto a videodokumentace z výpravy (každý účastník dostane sestříhaný dokumentem z výpravy), základní balíček Adventuremenu a služby průvodce. V ceně není trajekt Janov – Palermo – Janov, aktuální cena zpátečního lodního lístku je cca 180 EUR, v případě zájmu Vám jízdenky rádi zajistíme.

Máte-li chuť začít motorkářskou sezónu o něco dříve, budeme rádi, když se k nám přidáte.

Pokud máte zájem se této Adventure výpravy zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo přijďte k nám do prodejny si o výpravě popovídat.

Počet účastníků je od 4 do maximálně 7 + průvodce, tuto Adventure Moto výpravu povede majitel Adventure Moto Petr Hendrich, který má s cestováním na motocyklu do různých zemí světa bohaté zkušenosti.

Těšíme se na společné kilometry