Připojištění motocyklů

12. 6. – 14. 7. 2017 Velká cesta do Vladivostoku a zpět

Máte chuť vyrazit na opravdu velkou výpravu? Láká vás přejet po vlastní ose 9 časových pásem, ujet na motorce zhruba 14.000 km a dalších bezmála 10.000 km vlakem? Pokud ano, udělejte si na přelomu června a července 5 týdnů čas a pojeďte s námi na motorce z Prahy až k Tichému oceánu a zpět z Vladivostoku do Moskvy vlakem. Posledních pár km z Moskvy domu už opět pojedeme po vlastní ose.

Na cestu se vydáme v pondělí 12. 6. a přes Polsko, Litvu a Lotyško se dostaneme do Ruska. S ohledem na fakt, že Bělorusko přestalo vydávat tranzitní víza, je tedy nutné si cestu trochu prodloužit, ale těch pár set km navíc už nehraje roli. Ruskem pak budeme pokračovat směrem na Moskvu a dál na Ural.

V pohoří Ural budeme mít jeden den volno na odpočinek, případně, kdo bude chtít, si může udělat výlet do hor. Za Uralem nás bude čekat Sibiř, obrovská plocha s minimální hustotou zalidnění, kde nám najednou bude evropská část Ruska, už tak málo zalidněná, připadat hustě osídlená.

Další volný den budeme mít opět po šesti dnech a strávíme ho na jižním pobřeží jezera Bajkal, pro většinu z nás to bude den nejenom na odpočinek, ale i na servis motorek. Cestou do Bajkalu za sebou necháme Mongolsko, ale i Čínu a po dalších šesti dnech dorazíme do Vladivostoku, bodu obratu naší výpravy. Kdo bude chtít domu zavolat, že je u Tichého oceánu, musí počítat s časovým posunem 9 hodin, až budete tedy domu volat svým blízkým, že jdete spát, oni budou teprve obědvat…

Ve Vladivostoku naložíme motorky na vlak a sami se vydáme také vlakem po Transsibiřské magistrále na šest dní dlouho cestu zpět do Evropy, do ruského hlavního města. V Moskvě opět sedneme na své motocykly a posledních 2.000 km už bude vlastně jen takový malý výlet domu.

Výprava bude náročná jak pro cestovatele, tak i pro motocykly, čeká nás spaní ve stanech v divoké přírodě, ale i nocování v penzionech a hotelech.

Pokud vás tato Adventure Moto výprava zaujala a máte chuť se zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo přijďte k nám do prodejny si o výpravě popovídat.

Cena této pětitýdenní výpravy je 48.940,- Kč a obsahuje ubytování v hotelech a kempech, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, mapové podklady, pořízení foto a videodokumentace z výpravy (každý účastník dostane sestříhaný dokument z výpravy), základní balíček Adventuremenu a služby průvodce. V ceně není vízum do Ruské federace a přeprava vlakem Vladivostok – Moskva neboť zatím nejsou stanoveny ceny na červenec 2017, aktuální cena přepravy jedné osoby a motocyklu vychází na cca 16.000,- Kč. Samozřejmě za vás zařídíme jak vízum, tak přepravu motocyklu a vás z Vladivostoku do Moskvy.

Těšíme se na společné kilometry.