Připojištění motocyklů

1. – 8. 5. 2016 Jarní offroadové Karpaty

Pojeďte si s námi zajezdit do hor, které probudilo jaro… V některých místech už budou jarní květy a někde ještě zbytky sněhu, ale určitě nás budou čekat nádherné hory, které se právě probudily ze zimního spánku. Tato Adventure Moto výprava bude bez stanů, všechny noci budeme spát v prověřeném penzionu U Lewa, můžeme tedy už z domova vyrazit bez kufrů, jen nalehko.

Pro přesun využijeme noční autovlak Praha – Košice, sejdeme se tedy v neděli 1. 5. v 18 hodin u nás před prodejnou Adventure Moto, Lublaňská 49, Praha 2 a společně pak vyrazíme na terminál autovlaku na Hlavní nádraží. Samozřejmě je možné se sejít až druhý den ráno v Košicích, tuto variantu často využívají účastníci z Moravy a Slovenska. V úterý ráno vyrazíme z Košic a bude nás čekat 108 km na hranice s Ukrajinou, za hranicemi bude ještě asfalt, byť výrazně horší kvality, než na čem jezdíme u nás, ale po pár kilometrech se pustíme do prvního offroadu a přejedeme sedlem jeden hřeben Karpat, navečer už nás bude čekat Leonid s přichystanou večeří ve svém penzionu.

Další dny pak budeme jezdit po horských cestách, které vedou krásnou jarní přírodou. V okolí máme najeto mnoho krásný cest, které vedou až na samé hřebeny hor, na nádherné poloniny nebo se naopak vlní údolím podél potoků. Každý den nás tedy bude čekat něco jiného. Samozřejmě se můžeme zajet podívat i do Koločavy, která proslula jako rodiště obávaného loupežníka a hrdiny literárního díla Ivana Olbrachta – Nikoly Šuhaje loupežníka. V podvečer pak můžeme unavená těla prohřát v sauně, která je součástí penzionu, a pak se schladit v potoce.

V sobotu dopoledne se rozloučíme s Leonidem a jeho ženou Natálkou a vydáme se přes hory zpět do Košic, kde večer naložíme motorky na vlak, abychom se v nedli ráno probudili v Praze na Hlavním nádraží.

Pokud máte zájem se této Adventure výpravy s námi zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo přijďte k nám do prodejny si o výpravě popovídat.

Počet účastníků je od 3 do maximálně 7 + průvodce, tuto Adventure Moto výpravu povede majitel Adventure Moto Petr Hendrich, který má s cestováním na motocyklu do různých zemí světa bohaté zkušenosti.

Těšíme se na společné kilometry

Pokud máte zájem se této Adventure výpravy s námi zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo přijďte k nám do prodejny si o výpravě popovídat.

 

Cena 11 denní výpravy je 18.740,- Kč a obsahuje ubytování v perfektně vybavených kempech, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, mapové podklady, pořízení foto a videodokumentace z výpravy (každý účastník dostane sestříhaný dokument z výpravy), základní balíček Adventuremenu a služby průvodce. V ceně nejsou trajekty Estonsko – Finsko, Finsko – Švédsko a Švédsko – Německo, jejich aktuální cena činí cca 5 tis Kč, v případě zájmu Vám všechny lodní lístky rádi zajistíme a následně vyúčtujeme skutečnou cenu platnou v den nákupu lístků.

 

Počet účastníků je od 3 do maximálně 7 + průvodce, tuto Adventure Moto výpravu povede majitel Adventure Moto Petr Hendrich, který má s cestováním na motocyklu do těchto zemí bohaté zkušenosti.

 

Těšíme se na společné kilometry