Připojištění motocyklů

13. 5. – 18. 5. 2014 Ukrajina – offroadové Karpaty

První letošní Adventure Moto výprava povede do ukrajinských Karpat, najedeme na ní méně kilometrů než je na našich výpravách obvyklé, ale o co méně kilometrů najedeme, o to více jich bude mimo asfalt po horských cestách a karpatských planinách. Netradiční také bude to, že všechny noci budeme spát v penzionu, tedy není nutné s sebou mít věci na kempování a dá se vyrazit nalehko.

Tradičně začne naše výprava srazem účastníků před Adventure Moto v den odjezdu, tedy v úterý 13. května 2014, v 18 hodin. Po přesunu na Hlavní nádraží Praha naložíme motocykly na vlak, se kterým vyrazíme na noční přejezd na Slovensko. Ráno už vyrazíme po vlastní ose východním směrem na hraniční přechod Ubla, přes který vstoupíme na Ukrajinu.

Po přejezdu na Ukrajinu zamíříme rovnou do penzionu U Leva, který leží uprostřed Karpat a bude nám poskytovat ideální zázemí pro naše výpravy do hor. V tomto penzionu jsou motorkáři vítáni, bude tedy o nás dobře postaráno a to včetně možnosti zregenerovat unavená těla v pravé ukrajinské sauně.

Od středy až do sobotního poledne, kdy si zabalíme věci na motorky a vydáme se zpět západním směrem, nás bude čekat každý den krásné, většinou offroadové, ježdění. Samozřejmě se nezapomeneme zajet podívat do Koločavy, která proslula jako rodiště obávaného loupežníka a hrdiny literárního díla Ivana Olbrachta – Nikoly Šuhaje loupežníka.

Pokud máte zájem se této Adventure výpravy s námi zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo přijďte k nám do prodejny si o výpravě popovídat.

Počet účastníků je od 5 do maximálně 7 + průvodce, tuto Adventure Moto výpravu povede majitel Adventure Moto Petr Hendrich, který má s cestováním na motocyklu do různých zemí světa bohaté zkušenosti.