Připojištění motocyklů

12. 10. – 19. 10. 2014 Offroadové babí léto v Karpatech

Zakončete s námi letošní sezónu týdenní dovolenou na motorce v srdci ukrajinských Karpat. Poslední letošní výprava povede opět do hor, přidejte se k nám a užijte si podzimně vybarvené Karpaty ze sedla motocyklu. Tak jako jarní Offroadové Karpaty, budou i ty podzimní bez stanů, všechny noci budeme spát v prověřeném penzionu U Lewa, můžeme tedy už z domova vyrazit bez kufrů, jen nalehko.

Tradičně využijeme pro přesun noční autovlak Praha – Košice, sejdeme se tedy v neděli 12. 10. v 18 hodin u nás před prodejnou Adventure Moto, Lublaňská 49, Praha 2 a společně pak vyrazíme na terminál autovlaku na Hlavní nádraží. Ráno vyrazíme z Košic a bude nás čekat 108 km na hranice s Ukrajinou, za hranicemi bude ještě asfalt, byť výrazně horší kvality, než na čem jezdíme u nás, ale po pár kilometrech se pustíme do prvního offroadu a přejedeme sedlem jeden hřeben Karpat, navečer už nás bude čekat Leonid s přichystanou večeří ve svém penzionu.

Další dny pak budeme jezdit po horách, po cestách, které vedou krásnou přírodou, navíc tentokrát vybarvenou přicházejícím podzimem. Samozřejmě se nezapomeneme zajet podívat do Koločavy, která proslula jako rodiště obávaného loupežníka a hrdiny literárního díla Ivana Olbrachta – Nikoly Šuhaje loupežníka. Po návratu do penzionu se budeme moci prohřát unavená těla v sauně a pak je schladit v potoce.

V sobotu dopoledne se rozloučíme s Leonidem a jeho ženou Natálkou a vydáme se přes hory zpět do Košic, kde večer naložíme motorky na vlak, abychom se v nedli ráno probudili v Praze na Hlavním nádraží.

Pokud máte zájem se této Adventure výpravy s námi zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808 nebo přijďte k nám do prodejny si o výpravě popovídat.

Počet účastníků je od 5 do maximálně 7 + průvodce, tuto Adventure Moto výpravu povede majitel Adventure Moto Petr Hendrich, který má s cestováním na motocyklu do různých zemí světa bohaté zkušenosti.