Připojištění motocyklů

16. 3. - 24. 3. 2024 Jarní Andalusie s přepravou motorek

Vydejte se s námi již v půlce března na jih Španělska, motorky si tam necháme přepravit kamionem a sami pohodlně přiletíme letadlem, abychom si užili 9 dní tepla a motorek v době, kdy se u nás bude jaro jen pomalu hlásit o slovo. Všechny noci budeme spát v hotelech, takže ani případné nižší noční teploty nám nebudou vadit.

Vlastní cesta začne vlastně již o týden dříve, kdy budeme muset předat motorky přepravci k převozu do Španělska, následně se o týden později za motorkami vypravíme letadlem. Z letiště pojedeme rovnou do skladu, převezmeme motorky a vydáme se po vlastní ose poznávat krásy jižního Španělska.

Na této cestě nás bude čekat spousta menších silnic a denní nájezdy budou okolo 200 km abychom měli čas na zastávky, focení nebo třeba na gaspacho. K nejznámějším městům, která navštívíme, bezesporu patří Ronda nebo Córdoba, zajedeme se podívat i do Tabernas, jediné evropské pouště a oblasti, kde se točilo mnoho westernů.

Na několik hodin také opustíme Španělsko a zajedeme do Velké Británie, konkrétně do jejich zámořského teritoria, do Gibraltaru, kde utratíme pár liber za suvenýry a pojedeme zpět do EU. A když už budeme tak blízko města Tarifa, nevynecháme nejjižnější bod Evropy.

Tarifa bude nejjižnějším, ale také nejzápadnějším bodem naší cesty a pomalu se začneme vracet zpět. Cestou ještě projedeme řadu dalších hezkých míst a v neděli 24. března předáme motorky ve skladu a letadlem se vrátíme domů.

Máte-li chuť se této Adventure výpravy zúčastnit, kontaktujte nás na adrese petr@adventure-moto.cz nebo na tel. +420 604 890 808, případně si přijďte k nám do Adventure Moto o výpravě popovídat.

Cena 9 denní výpravy je 27.870,- Kč a obsahuje ubytování v hotelech ve dvoulůžkových pokojích, cestovní pojištění, povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, povinný příspěvek do Garančního fondu CK, tričko, základní balíček Adventuremenu a služby průvodce. V ceně není letenka a převoz motorky (aktuálně stojí obousměrný převoz 16.900 korun), v případě zájmu Vám oboje rádi zajistíme.

Budeme rádi, když se k nám přidáte a těšíme se na společné kilometry