Připojištění motocyklů

13. 10. - 22. 10. 2024 Offroad trénink a okruh JAR

Pro letošní podzim nabízíme novinku, offroad trénink v Jihoafrické republice! Trénink pořádá firma FLYTORIDE, k dispozici jsou zkušení trenéři a kvalitní zázemí, mimo zlepšení svých jízdních dovedností se můžete těšit na krásnou africkou přírodu.

Po příjezdu do Country TRAX vás přivítá úžasné zázemí, váš kurz pro středně pokročilé začne teorií a další dva dny se zaměří na jízdu zručnosti pod bedlivým dohledem zkušených instruktorů. Díky tomu budete mít dostatek času na procvičení a zvládnutí různých cviků a překonání překážek v bezpečném prostředí. Z kurzu budete odjíždět plní informací a dovedností, které jistě využijete na jakémkoliv povrchu.

Po tréninku se přesunete do Pongola Game Reserve. Tato rezervace se nachází v severní části státu KwaZulu Natal a její malebné scenérie tvoří pohoří Lebombo, které nabízí idylické prostředí pro úchvatné safari. Rezervace je proslulá svými vynikajícími záměry v oblasti ochrany přírody a získala si zaslouženou pověst jedné z nejlepších oblastí ochrany přírody v regionu.

Na skok zavítáte i do Swazijska, malé země s velkým srdcem a vřelými, přátelskými lidmi. Tato země je jednou z mála zbývajících monarchií v Africe a uznává a udržuje své vlastní jedinečné a starobylé tradice. Monarchie i obyvatelstvo Eswatini aktivně udržují a chrání pozoruhodné kulturní dědictví, které pravděpodobně nemá v Africe obdoby.

Návštěvnící zde získají lepší představu o africké kultuře, než kdekoliv jinde. Vše, co je zde k vidění, včetně velkolepých festivalů je reálně a není pouze turistickou atrakcí. Slavné tance Umhlanga a Incwala jsou tradiční obřady, kterých se účastní desetitisíce Svazijců a které přitahují návštěvníky z celého světa. Tradiční oděvy, obřady a tance jsou však k vidění po celé zemi ve všech ročních obdobích.

Hazeyview se nachází nedaleko slavného Krugerova národního parku. Město je známé svými banánovými plantážemi a údajně má nejlepší klima na světě pro pěstování banánů. Své jméno získalo město podle třpytivého mlhového oparu, který se v horkých letních dnech vznáší nad zemí.

Z Hazeyview se vydáme borovými lesy do Dullstroomu.

Dullstroom je jednou z nejlepších muškařských destinací v Jižní Africe. Ve městě se nachází nejvýše položená železniční stanice v Jihoafrické republice ve výšce 2 077 m n. m. a současně je na úpatí hory De Berg, která je s nadmořskou výškou 2 332 m nejvyšším bodem provincie.

Cena této 10 dní dlouhé výpravy je 6.199,- EUR

 

CENA ZAHRNUJE: