Připojištění motocyklů

Evropa

Afrika

Asie

Austrálie

Jižní Amerika

Severní Amerika

I v roce 2024 se s námi můžete vydat za dobrodružstvím na všechny světové strany. Nabídku výprav najdete na našich stránkách ZDE.

Vyberte si z naší nabídky a zarezervujte si místo, jezdíme v malých skupinách od 4 do 10 motorek.

Zveme vás na jubilejní, 10. ročník, Cestovatelského víkendu. Sejdeme se předposlední dubnový víkend a to tradičně v Rekreačním středisku Trnávka u Želiva.

Už teď si můžete rezervovat místa a těšit se na setkání s lidmi, které spojuje cestování.  Podrobnosti, včetně způsobu přihlášení, budeme postupně přidávat na naše stránky a najdete je ZDE.

Právě jsme pro vás připravili novinku v naší nabídce! Pojeďte s námi od 20. 4. do 12. 5. 2024 poznávat krásu jihoafrické Namibie, Botswany a Zambie

Podrobnosti najdete ZDE.

I roce 2024 jsme cestovní kancelář

Nadále jsme cestovní kanceláří splňující veškeré, zákonem dané, povinnosti, včetně povinného pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře s platností na další pojistné období, tj. do 31. 12. 2024.

Dárkové poukázky

Již několik let můžete využít dárkové poukazy a svým blízkým věnovat třeba exkurzi v motocyklové továrně, offroad trénink nebo rovnou dovolenou na motorce z nabídky našich Adventure Moto výprav.

V případě zájmu nám napište nebo zavolejte a rádi vystavíme dárkový poukaz podle Vašeho přání.